Covid doporučení

Vzhledem k probíhající pandemii Covid-19 vám doporučujeme si důkladně ověřit aktuální informace o cestovních omezeních do dané země. Zde jsou naše Covid doporučení.

Aktuální informace a podmínky pro vstup na území Finska jsou k dispozici na webových stránkách Velvyslanectví České republiky v Helsinkách. Aktuální informace a podmínky pro vstup na území Švédska jsou k dispozici na webových stránkách Velvyslanectví České republiky ve Stockholmu.

K letenkám od společnosti FINNAIR vám můžeme nabídnout připojištění, které stojí přibližně 800 Kč na osobu. S tímto pojištěním získáte své peníze zpět v případě zrušení letu z důvodu kovidu. Velmi toto připojištění doporučujeme.

Do 30 dnů před odletem na zájezd neúčtujeme žádné další storno poplatky (za ubytování, administrativu apod.) V případě, že bude nutné zájezd zrušit nebo odložit z důvodu Covid-19, buď vám vrátíme všechny platby zpět na váš účet, nebo se vzájemně dohodneme na přesunutí zájezdu na pozdější termín.

V případě nákazy virem Covid, která by vám znemožnila cestovat, vás může chránit cestovní pojištění a pojištění storna zájezdu. Uzavření tohoto pojištění je zcela individuální.