Sleva za včasnou rezervaci

Úžasné možnosti dovolené

Sleva za včasnou rezervaci je způsob, jak ušetřit peníze.

Severské země nabízejí úžasné možnosti dovolené v zimě i v létě. Stále více lidí objevuje jedinečné kouzlo severu a chce strávit dovolenou ve Finsku, Laponsku, Švédsku, Norsku nebo na Islandu.

Na podzim a v zimě je hlavním lákadlem polární záře. Na jaře a v létě se zdá, že dny trvají věčně a v oblasti za polárním kruhem slunce dokonce nikdy nezapadá.

K zimním aktivitám patří jízda se psím spřežením, jízda na sněžném skútru, pozorování sobů nebo jízda na saních tažených soby, rybaření na ledu, chůze na sněžnicích a běh na lyžích. Mezi nejoblíbenější letní aktivity patří pěší turistika, cyklistika, vodní sporty a sběr lesních plodů a hub.

Rezervujte si dovolenou včas a ušetřete

Severské země se o místní turismus pečlivě starají a vše pečlivě plánují s velkým ohledem na přírodu. To znamená, že každý rok je volné ubytování vyprodáno rychleji a rychleji. Větší počet návštěvníků také znamená, že se rychleji vyprodává počet dostupných letenek.

Pokud máte v plánu navštívit Finsko, Laponsko, Švédsko, Norsko nebo Island, můžete ušetřit, pokud si dovolenou zarezervujete včas. Nejenže bude dostatek ubytovacích kapacit, ale také budeme moci nakoupit levnější letenky směrem na sever.

Naším přáním je umožnit co největšímu počtu lidí objevit dechberoucí krásu severských zemí. Každý rok musíme však některé klienty zklamat, jelikož s rezervací své dovolené čekali příliš dlouho. Proto zavádíme slevu za včasnou rezervaci.

Jak tato sleva za včasnou rezervaci funguje?

Tato sleva za včasnou rezervaci funguje následovně:

  • pokud si rezervujete některý z programů na našich webových stránkách více než 180 dní před odjezdem, získáte slevu 6% z uvedených cen programu.
  • pokud si rezervujete některý z programů na našich webových stránkách v období od 180 do 120 dnů před odjezdem, získáte 3% slevu z uvedených cen programu.
  • Pro rezervace, které proběhnou méně než 120 dnů před vaším odjezdem platí běžné ceny uvedené na našich webových stránkách.

Tato sleva za včasnou rezervaci platí pouze pro program. Letenky nejsou v ceně. U letů se vždy snažíme najít pro vás nejlepší ceny v době, kdy zadáváte požadavek. I u letů však platí, že čím dříve si letenku rezervujete, tím levněji poletíte.

Máte plány na cestu? Kontaktujte nás!

Jestli máte v plánu dovolenou v Laponsku, Finsku nebo na Islandu, rádi byste viděli polární záři nebo chcete zažít půlnoční slunce, pak je pro vás tato sleva za včasnou rezervací skvělou příležitostí.

Dejte nám včas vědět o svých plánech e-mail (info@finskolaponsko.cz) a my vám zajistíme fantastickou dovolenou za skvělou cenu.

Sleva za včasnou rezervací. Rezervujte si dovolenou včas a ušetřete.