Kontaktujte nás

Pošlete nám zprávu a my Vám s radostí pomůžeme naplánovat dovolenou ve Finsku a Laponsku. Kontaktujte nás!

Telefon: +420 776 85 50 51

E-mail: info@finskolaponsko.cz

Jsme tu pro vás!

Naše programy ve Finsku a Laponsku, které vám představujeme, vycházejí z našich vlastních zkušeností a odborných znalostí. Věříme, že v nich najdete to nejlepší, co Finsko a Laponsko nabízí. Jde však pouze o doporučení, vetšinu programů je možné individuálně přizpůsobit a změnit počet dní, trasu i aktivity podle vlastních představ.

Chcete se o určitém programu dozvědět více? Máte konkrétní otázky týkající se ubytování? Chcete se dozvědět více o typických aktivitách v Laponsku? Je polární záře na vašem seznamu přání? Chcete vědět, která místa jsou nejlepší pro pozorování polární záře? Rádi pro vás zformulujeme odpověď.

Hledáte jedinečný itinerář, nebo si přejete kombinovat prvky z různých programů? Kontaktujte nás a my vám pomůžeme vytvořit program přesně na míru.

Rezervujeme vám letenky, ubytování, stravu, místní aktivity a transporty. Přesuny z místa na místo můžeme zorganizovat ve spolupráci s místními partnery nebo v rámci pronájmu auta. Pronajatý vůz, který si sami řídíte, vám umožní překonat větší vzdálenosti a vidět tak více míst.

Všechny vozy z půjčoven ve Finsku a Laponsku jsou kvalitně vybaveny, takže pokud dodržujete předpisy, je jízda po tamějších silnicích bezpečná. Auto z místní půjčovny vám rádi rezervujeme na vaše jméno. Neváhejte a informujte se na výhodné ceny, které nabízíme.

U nás nic není nemožné! Ať už máte jakoukoli představu, uděláme maximum pro její naplnění. Naším cílem je, aby se vaše vysněná cesta do Finska a Laponska stala skutečností.

A pro ty z vás, kteří plánují svatbu, máme tip. Finsko a Laponsko je užasná a netradiční destinace pro vaše líbánky. A proč se rovnou nevzít třeba v ledové kapli? Fantastický způsob, jak udělat svůj jedinečný den naprosto nezapomenutelným.

Přečtěte si více o tom, jak pracujeme od žádosti až po rezervaci.

20110313-mmm_MG_3424[1]
DSC_0885
IMG_20170317_162009_1