Programy

Sever Evropy je po celý rok fascinující destinací. Na podzim a v zimě je největším lákadlem polární záře. Na jaře a v létě jsou dny naopak nekonečně dlouhé a v oblasti nad polárním kruhem slunce dokonce vůbec nezapadá. Objevte naše programy ve Finsku a Laponsku.

Jízda se psím spřežením, jízda na sněžném skútru, setkání se soby, rybaření na ledu, procházky na sněžnicích a běžkách jsou typické zimní aktivity. V létě je nejoblíbenější zábava turistika, jízda na kole, vodní aktivity, pozorování divoké zvěře a sbírání lesních plodů a hub.

Včasná rezervace vám ušetří peníze!

Hledáte jedinečnost? Zažijte dovolenou na severu!

Naše programy ve Finsku a Laponsku, které vám představujeme, vycházejí z našich vlastních zkušeností a odborných znalostí. Věříme, že v nich najdete to nejlepší, co Finsko a Laponsko nabízí. Jde však pouze o doporučení, vetšinu programů je možné individuálně přizpůsobit a změnit počet dní, trasu i aktivity podle vlastních představ.

Hledáte jedinečný itinerář, nebo si přejete kombinovat prvky z různých programů? Kontaktujte nás a my vám pomůžeme vytvořit program přesně na míru.

Rezervujeme vám letenky, ubytování, stravu, místní aktivity a transporty. Přesuny z místa na místo můžeme zorganizovat ve spolupráci s místními partnery nebo v rámci pronájmu auta. Pronajatý vůz, který si sami řídíte, vám umožní překonat větší vzdálenosti a vidět tak více míst.

Všechny vozy z půjčoven ve Finsku a Laponsku jsou kvalitně vybaveny, takže pokud dodržujete předpisy, je jízda po tamějších silnicích bezpečná. Auto z místní půjčovny vám rádi rezervujeme na vaše jméno. Neváhejte a informujte se na výhodné ceny, které nabízíme.

U nás nic není nemožné! Ať už máte jakoukoli představu, uděláme maximum pro její naplnění. Naším cílem je, aby se vaše vysněná cesta do Finska a Laponska stala skutečností.

A pro ty z vás, kteří plánují svatbu, máme tip. Finsko a Laponsko je užasná a netradiční destinace pro vaše líbánky. A proč se rovnou nevzít třeba v ledové kapli? Fantastický způsob, jak udělat svůj jedinečný den naprosto nezapomenutelným.

Finnair_A350
20140105-_MG_0560
shutterstock_703458406