Rezervujte si včas a ušetřete

Úžasné možnosti dovolené

Včasná rezervace vám může ušetřit peníze!

Severské země nabízejí úžasné možnosti dovolené v zimě i v létě. Stále více lidí objevuje jedinečné kouzlo severu a chce strávit dovolenou ve Finsku, Laponsku, Švédsku, Norsku nebo na Islandu.

Na podzim a v zimě je hlavním lákadlem polární záře. Na jaře a v létě se zdá, že dny trvají věčně a v oblasti za polárním kruhem slunce dokonce nikdy nezapadá.

K zimním aktivitám patří jízda se psím spřežením, jízda na sněžném skútru, pozorování sobů nebo jízda na saních tažených soby, rybaření na ledu, chůze na sněžnicích a běh na lyžích. Mezi nejoblíbenější letní aktivity patří pěší turistika, cyklistika, vodní sporty a sběr lesních plodů a hub.

Rezervujte si dovolenou včas a ušetřete

Severské země se o místní turismus pečlivě starají a vše pečlivě plánují s velkým ohledem na přírodu. To znamená, že každý rok je volné ubytování vyprodáno rychleji a rychleji. Větší počet návštěvníků také znamená, že se rychleji vyprodává počet dostupných letenek.

Pokud máte v plánu navštívit Finsko, Laponsko, Švédsko, Norsko nebo Island, můžete ušetřit, pokud si dovolenou zarezervujete včas. Nejenže bude dostatek ubytovacích kapacit, ale také budeme moci nakoupit levnější letenky směrem na sever.

Naším přáním je umožnit co největšímu počtu lidí objevit dechberoucí krásu severských zemí. Každý rok musíme však některé klienty zklamat, jelikož s rezervací své dovolené čekali příliš dlouho. Proto má včasná rezervace smysl.

Máte plány na cestu? Kontaktujte nás!

Jestli máte v plánu dovolenou v Laponsku, Finsku nebo na Islandu, rádi byste viděli polární záři nebo chcete zažít půlnoční slunce, je dobré si včas rezervovat ubytování a letenky.

Dejte nám vědět o svých plánech e-mail (info@finskolaponsko.cz) a my vám zajistíme fantastickou dovolenou za skvělou cenu.

Sleva za včasnou rezervací. Rezervujte si dovolenou včas a ušetřete.