My a naši partneři

Jsme finskolaponsko.cz ! Chceme šířit naše nadšení a zkušenosti, inspirovat vás a pomoci vám objevit nepopsatelné kouzlo severu. Proto se vám my a naši partneři s hrdostí představujeme.

Sever je náš druhý domov! Snažíme se trávit co nejvíce času ve Finsku a Laponsku, ale také ve Švédsku, Norsku a na Islandu. Každá návštěva je cestou plnou dobrodružství, poznávání, přírody a klidu. Je to cesta do nitra nás samých.

Chceme šířit naši vášeň a zkušenosti, inspirovat vás a pomoci vám objevit nepopsatelné kouzlo Severu na vlastní kůži.

Barbora Neels Petrů

Ten pocit štěstí a vděčnosti, když stojíte pod tančící oblohou a sledujete polární záři, už nikdy nezapomenete.

Barbora poprvé navštívila Laponsko v roce 2015. Momenty, které na své první cestě po Laponsku zažila, se jí vepsaly do duše. Od té doby se pravidelně připojuje k Frankovu putování po Skandinávii. Ať se jedná o pohádkově zimní krajinu Laponska nebo dechberoucí letní scenérie Norska, je to právě ta nekonečná různorodost, co ji na severských státech tak fascinuje.

S rozšířením působnosti firmy “Objev Finsko a Laponsko” na český trh hraje Barbora důležitou roli v komunikaci s klienty a partnery.

Frank Neels

Ze všech jevů severu je právě tajemné světlo to, co mě nikdy nepřestane udivovat.

Frank navštívil severské státy poprvé v roce 2008. To, co zpočátku bylo spíše zájmem, stalo se vášní. A tak v následujících letech Frank opakovaně navštívil a poznával Finsko, Norsko, Švédsko a Island. Z vášně se stalo zaměstnání a od roku 2011 Frank pracuje jako produktový manager skandinávských zemí.

Frank si za léta svého působení vybudoval blízké a přátelské vztahy s místními partnery, kteří zajištují hladký průběh vaší dovolené. Vášeň pro severní země se pomalu ale jistě stala způsobem života.
Michaela KošekMichaela Košek
15:15 14 Aug 23
Celá naše cesta do Finska byla perfektně naplánována na míru , tak jak jsme si přáli . Měli jsme nevšední zážitky , které předčili naše očekávání . Finsko je velice krásná země a milovníci přírody , rybáři nebo fotografové si zde přijdou na své .Moc děkujeme Frankovi a Barboře za zprostředkování a přípravu naší báječné dovolené . Do Finska se určitě někdy vrátíme a již víme na koho se obrátit 🙂.
AdrianaSAdrianaS
15:21 06 Apr 23
Jedním slovem, úžasně ….. krása všude kde se člověk podíval…
Barbora TalarovaBarbora Talarova
14:19 14 Mar 23
Frank a Barbora nám naplánovali dovolenou přesně podle našich představ is dodatečnými požadavky. Rodinný program v Ukkohalla resortu se psími zaprahy, soby, lyzovackou, welnessem při teplotách do -31st byl neuvěřitelný zážitek, který nám vyčaroval úsměv každý den. Můžeme jen vřele doporučit. Už teď zvažujeme si to zopakovat, ale někde za polárním kruhem. Děkujeme
Dovolená s CK Objev Finsko a Laponsko byla skvělá. Vše nám perfektně naplánovali a zařídili nám i malé narozeninové překvapení. Užili jsme si psí spřežení, den se pastevcem sobů i saně tažené sobem. Polární záři jsme viděli každý den a jedna z nejkrásnějších byla při nočním výletu na sněžnicích. Veškeré aktivity byly skvěle zorganizované včetně vyzvednutí přímo z hotelu. Vesnička Inari a ubytování v Holliday Village Inari bylo fantastické. Jezero je nádherné a stejně tak celá krajina kolem. Chatku se saunou můžeme jen doporučit. Je vidět, že Bára s Frankem to tu znají a ví co nabídnout. Tohle místo i tuhle CK můžeme jen doporučit, protože mají skvělý individuální a profesionální přístup.
Vanda ChrenkovaVanda Chrenkova
13:45 07 Feb 23
Byli jsme s rodinou v Inari koncem ledna, dovolená předčila naše očekávání. Jsme velmi spokojeni. Vřele doporučujeme všem, kteří mají rádi aktivní dovolenou, plnou netradičních zážitků. A ta polární záře, poslední noc na rozloučenou, nádhera. Určitě se vrátíme.
Martin MalíčekMartin Malíček
09:04 06 Apr 22
Díky CK Objev Finsko a Laponsko jsme strávili úžasných 5 dnů v resortu Iso-Syöte, užili si jízdy na skútrech, psích i sobích spřeženích, navštívili arktickou zoo a jiné. Ubytování ve srubu perfektní., hotel skvělý, vše perfektně zorganizované. Moc děkujeme a určitě CK mohu jen doporučit.
js_loader

Naší radostí je Vás inspirovat

My a naši partneři jsme připraveni vám pomoci objevit sever.

Jestliže Vás zaujala nabídka programů, kontaktujte nás a my Vám s radostí zodpovíme všechny dotazy.

Spolupracujeme s nejlepšími partnery na severu. Náš český partner pro rezervace je specializovaná cestovní kancelář (přečtěte si více o našich právních rámcích).