Náš druhý domov

Sever je náš druhý domov! Pro nás osobně jsou severské země takovým „druhým domovem“.
Cesta za dobrodružstvím, poznáním, přírodou a klidem. Cesta k nám samotným.

Chceme naši vášeň a zkušenosti šířit dál, inspirovat a pomoci
Vám objevit to nepopsatelné kouzlo severu na vlastní kůži.

Frank Neels

Ze všech jevů severu je právě tajemné světlo to, co mě nikdy nepřestane udivovat.

Frank navštívil severské státy poprvé v roce 2008. To, co zpočátku bylo spíše zájmem, stalo se vášní. A tak v následujících letech Frank opakovaně navštívil a poznával Finsko, Norsko, Švédsko a Island. Z vášně se stalo zaměstnání a od roku 2011 Frank pracuje jako produktový manager skandinávských zemí.

Frank si za léta svého působení vybudoval blízké a přátelské vztahy s místními partnery, kteří zajištují hladký průběh vaší dovolené. Vášeň pro severní země se pomalu ale jistě stala způsobem života.

Barbora Neels Petrů

Ten pocit štěstí a vděčnosti, když stojíte pod tančící oblohou a sledujete polární záři, už nikdy nezapomenete.

Barbora poprvé navštívila Laponsko v roce 2015. Momenty, které na své první cestě po Laponsku zažila, se jí vepsaly do duše. Od té doby se pravidelně připojuje k Frankovu putování po Skandinávii. Ať se jedná o pohádkově zimní krajinu Laponska nebo dechberoucí letní scenérie Norska, je to právě ta nekonečná různorodost, co ji na severských státech tak fascinuje.

S rozšířením působnosti firmy “Objev Finsko a Laponsko” na český trh hraje Barbora důležitou roli v komunikaci s klienty a partnery.

Naší radostí je Vás inspirovat

Jestliže Vás zaujala nabídka programů, kontaktujte nás a my Vám s radostí zodpovíme všechny dotazy.

Spolupracujeme s těmi nejlepšími Skandinávskými partnery. Náš český partner pro rezervace je specializovaná cestovní kancelář.