My a naši partneři

Jsme finskolaponsko.cz ! Chceme šířit naše nadšení a zkušenosti, inspirovat vás a pomoci vám objevit nepopsatelné kouzlo severu. Proto se vám my a naši partneři s hrdostí představujeme.

Sever je náš druhý domov! Snažíme se trávit co nejvíce času ve Finsku a Laponsku, ale také ve Švédsku, Norsku a na Islandu. Každá návštěva je cestou plnou dobrodružství, poznávání, přírody a klidu. Je to cesta do nitra nás samých.

Chceme šířit naši vášeň a zkušenosti, inspirovat vás a pomoci vám objevit nepopsatelné kouzlo Severu na vlastní kůži.

Barbora Neels Petrů

Ten pocit štěstí a vděčnosti, když stojíte pod tančící oblohou a sledujete polární záři, už nikdy nezapomenete.

Barbora poprvé navštívila Laponsko v roce 2015. Momenty, které na své první cestě po Laponsku zažila, se jí vepsaly do duše. Od té doby se pravidelně připojuje k Frankovu putování po Skandinávii. Ať se jedná o pohádkově zimní krajinu Laponska nebo dechberoucí letní scenérie Norska, je to právě ta nekonečná různorodost, co ji na severských státech tak fascinuje.

S rozšířením působnosti firmy “Objev Finsko a Laponsko” na český trh hraje Barbora důležitou roli v komunikaci s klienty a partnery.

Frank Neels

Ze všech jevů severu je právě tajemné světlo to, co mě nikdy nepřestane udivovat.

Frank navštívil severské státy poprvé v roce 2008. To, co zpočátku bylo spíše zájmem, stalo se vášní. A tak v následujících letech Frank opakovaně navštívil a poznával Finsko, Norsko, Švédsko a Island. Z vášně se stalo zaměstnání a od roku 2011 Frank pracuje jako produktový manager skandinávských zemí.

Frank si za léta svého působení vybudoval blízké a přátelské vztahy s místními partnery, kteří zajištují hladký průběh vaší dovolené. Vášeň pro severní země se pomalu ale jistě stala způsobem života.

Naší radostí je Vás inspirovat

My a naši partneři jsme připraveni vám pomoci objevit sever.

Jestliže Vás zaujala nabídka programů, kontaktujte nás a my Vám s radostí zodpovíme všechny dotazy.

Spolupracujeme s nejlepšími partnery na severu. Náš český partner pro rezervace je specializovaná cestovní kancelář (přečtěte si více o našich právních rámcích).