Project omschrijving

Rybaření ve finské divočině 7 dní

Východní část Finska je jedna z posledních oblastí Evropy s divokou přírodou. Naleznete zde úchvatnou přírodu, nádherné národní parky a excelentní příležitosti k rybaření. Během této 7 denní dovolené se kompletně soustředíme na rybaření a divokou přírodu.

Pro všechny nadšence rybaření je Finsko ráj. Budete mít příležitost vyzkoušet si tři základní techniky lovu, nahazování a trolling s motorovým člunem na jezeře, a také muškaření v peřejích řek.

Navíc strávíte minimálně jednu noc v pozorovatelně skryté v hlubokém lese v divočině. Zde budete uprostřed noci číhat na hnědé medvědy, rosomáky a vlky.

  • Program na 7 dní / 6 nocí

  • V ceně noc strávená v pozorovatelně skryté v divoké přírodě

  • Různé typy rybaření v oblasti Lentiira

Program

Den 1 – Příjezd Přílet na letiště Kajaani. Vypůjčení auta na letišti.
Přejezd do Lentiira (120 km) a ubytování v chatce. Volný čas pro nakupování a prozkoumání okolí. Ubytování je k dispozici v samoobslužných chatkách.
Den 2 – Rybaření na jezeře (rybolovná technika, casting) Jezero Niskanselkä nabízí skvělé příležitosti k rybolovu. Jezero je proslaveno velkým množstvím pstruhů a štik. Ráno vás průvodce seznámí se základy rybaření na jezeře Niskanselkä. Odpoledne již můžete pokračovat v rybolovu sami.
Den 3 – Úkryt v divočině Odpoledne uděláte velmi krátký přejezd do Taiga Spirit. Po informativní schůzce budete převezeni do úkrytu hluboko v lese. Vybaveni zabaleným jídlem a pitím strávíte noc ukryti v posedu číháním na hnědé medvědy, rosomáky a vlky. Vzrušující a velkolepý zážitek
Den 4 – Muškaření Ráno budete převezeni zpět do Lentiira Holiday Village. Dnes získáte instruktáž ohledně techniky muškaření. Peřeje jezera Änättikoski jsou také perfektní místem, kde můžete zkusit chytit pstruhy. Zbytek dne můžete strávit u peřejí.
Den 5 – Volný den,  volitelné aktivity Dnes je volný den. Můžete ho využít k relaxaci nebo si vybrat jednu či dvě volitelné aktivity. Tento den nabízíme:

  1. Rybaření (technika trolling) na jezeře s motorovým člunem.
  2. Další noc v úkrytu v divočině.
Den 6 – Volný den v oblasti Lentiira Dnes máte příležitost užít si pravé finské léto a všechny aktivity, které Lentiira nabízí, jako například plavání, pěší turistiku, projížďky na lodi, rybaření, stejně jako jedinečnou relaxaci a trávení času v přírodě.
Den 7 – Odjezd Čas na zabalení kufrů a odjezd na letiště Kajaani (120 km), kde vrátíte své vypůjčené auto. Odlet zpět domů.

Doba trvání

7 dní / 6 noci

Termíny

Odjezdy denně mezi 01.05.20 a 30.09.20

Ceny

V případě min. 4 osob 22.995 Kč za osobu
Rybářské vybavení na den navíc 1400 Kč za osobu
Motorový člun (včetně paliva) 1.745 Kč na den
Volitelná noc v úkrytu v divočině 5.240 Kč za osobu

Cena zahrnuje

Cena nezahrnuje

5 nocí ubytování v soukromé chatce s ložnicí, kuchyňkou, krbem,
koupelnou a sprchou v oblasti Lentiira (povlečení, ručníky a závěrečný úklid také v ceně)
Mezinárodní lety
1 noc v úkrytu v divočině Vypůjčení auta
6x snídaně Oběd a večeře
2x asistovaný rybolov Pojištění
1x motorový člun na celý den
Rybářské vybavení na dva dny

Poznámky

Tento program je individuální, nejedná se o skupinové cestování. Do Finska cestujete sami. Na tamějším letišti je třeba si vypůjčit auto na vlastní náklady a dopravit se na místo ubytování individuálně. Během všech zmíněných aktivit je možné, že budete součástí mezinárodní skupinky zhruba 10 – 12 osob. Místní průvodci mluví pouze anglicky. Porozumění mluvené angličtině je tedy nutné.

Ano, mám zájem o tento program